0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0

برای مشاهده لیست وارد شوید...

مشاهده محصولات فروشگاه

قوانین و مقررات سایت

لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمائید. با سفارش از سایت، شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. علاوه بر این مفاد، گلدن چیت به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.
 1: قبل از ثبت سفارش و پرداخت به دقت قیمت و امکانات را مطالعه فرمائید.
 2:در صورت پشیمانی برای دریافت یا فعال سازی محصول شما به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه وجود ندارد.
 3: سرویس های مربوط به تغییر ارز و رمز ارز ها نیاز به محاسبه ی دقیق و لحظه ای می باشد که سیستم ما به صورت اتوماتیک این مبالغ را تغییر می دهند.
 4: تیم ما بستری را برای دریافت محصول سالم و با کیفیت به دور از هرگونه مشکلات کلاه برداری توسط فروشندگاه خارجی را فراهم می کند ولی با این حال در صورت بروز هر گونه مشکل تمامی مسئولیت های موجود به خود خریدار بازمی گردد و سایت گلدن چیت هیچ گونه مسئولیت از این بابت قبول نمی کند.
 5:تیم ما بستری امن و کاربردی را برای تمامی خریداران عزیز فراهم کرده تا خریداران به صورت کاملا امن محصول خودشان را سفارش دهند. از این رو امکان فعال سازی محصولات  (لایسنس دار) در صورت عدم تایید اطلاعات احراز هویت وجود نخواهد داشت. وخ ریداران موظف به تایید مدارک احراز هویت می باشند.
6:از این جهت که تمامی سفارشات دلاری و نیاز به تغییر ارز به ویژه محصولات لایسنس دار به صورت اتوماتیک خواهد بود هیچ گونه بازگشت وجهی وجود نخواهد داشت.
7: عضویت شما در سایت شرکت ، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نمی باشد و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد .
8: امکان انصراف از سفارش تنها در صورت وجود مشکل و صلاح دید ادمین فروش امکان پذیر خواهد بود.

0